רופאים ללא גבולות

רופאים ללא גבולות

קבוצת הרופאים מהולנד נסעה להאיטי לאחר סופת טייפון שפקדה את המקום. הם השתייכו לקבוצת רופאים ללא גבולות, שכל מטרתם הייתה לעזור איפה שרק אפשר. שתי רופאות מאותה קבוצה היו צמודות אחת לשניה ובלתי מופרדות בעליל, חולקות ביניהן סוד שרק הן ואחראי המשלחת  ידעו אותו. מעבר להיותן רופאות הן עבדו גם בתור נערות ליווי חובקות עולם. סקס בשבילן היה תענוג גדול, שתי רופאות חרמניות וכוסיות על חלל.

ומה יותר טוב מלשלב סקס טוב יחד עם הכנסה נוספת? אולגה ואנה היו מרשימות בחזותן, הולנדיות שטניות עם צבע עור חלבי וחלק. הן ידעו לנתב את זמנן בחוכמה בין מחויבותן לקבוצה לבין חיי ההוללות והסקס שלהן. במחנה אליו הגיעו, היו משלחות שהגיעו כמעט מכל העולם על מנת לעזור לתושבי המקום. אחת המשלחות הגיעה מארה"ב, משלחת מרשימה ביותר. בתוכה בלטו ארבעה אנשי צוות כושים שאהבות סקס באותה מידה כמו אולגה ואנה. באחד הערבים, הם ישבו סביב מדורה שהדליקו בקצה המחנה וניהלו שיחה ערנית ומעניינת.

שתי הבנות היו לבושות בשמלות מיני קצרות, חושפות רגליים ארוכות וחלקות. כל תנועת גופן משדרת זמינות לסקס וזיונים. בשביל גברים חרמנים לא צריך הרבה כדי לקלוט רמזים והכושים הגיעו אליהן מהר מאד. הם כבר הספיקו לשמוע מהאחראי ההולנדי על רופאות נערות ליווי שנמצאות בקבוצתו, והכסף הוכן מבעוד מועד.

הבנים היו חרמנים עד קצות אוזניהם, והם היו חייבים לדעת אם יש אמת בסיפורים על השחרור המיני של הבנות ההולנדיות. בתוך אוהל מבודד התחוללה לה אורגיה מטורפת, של ארבעה זיינים כושים ושתי רופאות הולנדיות, שאותו לילה נהנו להיות נערות ליווי  משוחררות. הן ידעו איך לענג אותם, מגיעות בלשונן ואצבעותיהן למקומות שהבנים לא ידעו בכלל שיכולים לעורר אותם יותר. רגליהן היו פסוקות לרווחה לקבל שניים ביחד בכוס ובתחת, מתענגות על הגודל של הזין שלהם ועל היותם חיות סקס חמות. אנקות ההנאה שיצאו מהאוהל אותו לילה לא השאירו שום מקום לספק.

היה ברור מה קורה בפנים. הם זיינו אותן בעמידה ללא שימוש בשם אביזרי מין משום חנות סקס , אחד מקדימה ואחד מאחורה. מקפיצים אותן על הזין הגדול שלהם. הן הכילו אותם לגמרי, בתוך כוס רטוב ולח. "כן, חזק, זיינו אותנו" צעקו. והם המשיכו עוד שעה ארוכה. הזרע שלהם זורם בתוכן בגמירה מטורפת.