מלי המהממת

מלי המהממת

אפילו בחלומות הכי פרועים שלה לא חשבה מלי שגברים יסובבו אחריה את ראשם בתאווה בלתי נסתרת. היא הייתה ברווזון מכוער בגיל ההתבגרות, ועם השנים הפכה כמו ברבור להיות בחורה מדהימה ביופייה. היא גדלה בבית בדרום תל אביב, לאם חד הורית שנלחמה מדי יום עבור האוכל ששמה לארבעת ילדיה בצלחת. אביה נידון למאסר ממושך בעקבות עבירות סמים ואלימות ומלי נשבעה שהיא תעשה כל מה שתצטרך כדי לא לסבול רעב ועוני בשארית חייה. למרות נתוני הפתיחה הנמוכים שלה, מלי עשתה חיל בלימודים וקיבלה מלגה מלאה ללימודים אקדמאיים.

ושם, בשנה הראשונה כסטודנטית היא החלה לעבוד כנערת ליווי. משלבת את אהבתה האינסופית לסקס עם החלטתה משכבר להרוויח כמה שיותר כסף בכמה שפחות זמן. היא הכירה מספר דירות דיסקרטיות נקיות מאד בבאר שבע, מושכרות לפי שעה ומכילות את כל מה שצריך. מקלחת נקיה, מגבות ריחניות ומצעים נקיים.

היא שמרה על פרטיותה ופרטיות לקוחותיה הקבועים מכל משמר, רובם היו גברים נשואים, שחיפשו ריגושים מחוץ לחיי הנישואים, שניים מהם אף היו חברי סגל באוניברסיטה בה למדה. המרצה לביולוגיה קיבל ממנה יחס מיוחד, הוא היה הראשון שלה. כשהתקשר אליה לראשונה למספר אותו רכשה לטובת עיסוקה, הם סגרו את הפרטים מראש והיא נתנה לו כתובת של אחת מאותן דירות דיסקרטיות  ששכרה. היא חיכתה לו בחלוק אדום פתוח קמעה בחזה, פטמותיה זקורות מבעד לבד השקוף והמתינה לתת לו עיסוי בלתי נשכח. גופה הנשי היה מלא ורך במקומות הנכונים, והוא הרגיש איך הוא מתעורר לחיים. שניהם היו נבוכים ומהוססים בדקות הראשונות, אולם עם הליטופים והמזמוזים נשבר הקרח והם הגבירו את קצב התקרבותם והתנסותם בלהט חסר מעצורים. היא כבשה אותו בגמישותה, הכוס החם שלה עוטף את הזין שלו ברכות מדהימה. הוא הרגיש איך כל סנטימטר שלו נמצא בדיוק במקום, ונאנק כשהרימה את אגנה לקראתו בתנועות מעגליות ומגרות. הוא הפך אותה על בטנה, נשכב עליה מאחור, כשהוא דוחף את הזין שלו לאט לתוך עכוזה האגסי. וואו, הלחץ שהרגיש משם גרם לו להסתחרר והוא הגביר את קצב תנועותיו פנימה והחוצה עד שגמר בפראות בתוכה. הוא חיבק ותה דקות ארוכות עד שהרגיש שנשימתו חוזרת לסדרה והוא יכול לעמוד חזרה בלי לרעוד. היא הייתה שווה כל שקל שגבתה ממנו.