לבקן באפריקה

לבקן באפריקה

לאנשים יש נטייה מוזרה להסתכל על לבקנים כאילו הם נחתו עליהם ממאדים. בואו, חברים, אנחנו אנשים כמו כל אחד ואחת מכם. שמי יוני, אחד מעמודי התווך בחבורה עליזה וצוהלת בברנז'ה התל אביבית. ואני לבקן. וכמה שאני מקובל בחברה, ככה קשה לי להשיג סקס ולהביא בחורות אלי למיטה.

כנראה חושבים שזין של לבקן נגוע באיזו עווית. עבדתי כיזם פרילנסר, ואת מיטב כספי עשיתי בכל מיני עסקאות והזדמנויות חובקות עולם. באחת מנסיעותיי לחול הגעתי לאפריקה לקדם שם פרויקט חקלאות ישראלי.

 אני רוצה רק להגיד לכם שאם יש נשים מדהימות בעולם, אלו הנשים האפריקאיות. הן חמות מזג, גאות בהליכתן וגופן מצית את הדמיון. החלטתי שאני חייב לשכב עם לפחות אחת מהן בזמן שהותי שם. כמו בכל מקום בעולם, גם באפריקה תעשיית נערות ליווי היא תעשייה משגשגת, ומסתבר שלבקן כמוני הוא אטרקציה בקנה מידה יבשתי שם. באחד הערבים ישבתי בפאב בעיר, סורק את המקום במבטי.

 ראיתי אותן יושבות בשולחן צדדי, ומייד הרגשתי שמשם תבוא לי הישועה. כל כולן שידרו מיניות חייתית והרגשתי את הזין שלי מתעורר לחיים. שלחתי אליהן שתי כוסות יין לבן, וכשהרימו מבטיהן, חייכתי אליהן בזווית פי, מרים את כוס הבירה שבידי. דקה לאחר מכן הן כבר היו לצידי, מציגות את עצמן כנעמי וג'ני. בלי הרבה גינונים הן ציינו את העובדה שהן נערות ליווי ואם חשקה נפשי בגופן, הן יעבירו אותי לילה בלתי נשכח. כמובן שלא חשבתי פעמיים, ומה מאד היינו בחדרי במלון הסמוך.

עוד לא נסגרה עלינו הדלת, הוצאתי מארנקי את הסכום שביקשו, והתחלנו. לא דמיינתי בחלומות הוורודים שלי שלהזדיין עם אפריקאיות יהיה כזה מיוחד, במיוחד לא עם נערות ליווי כושיות מפורטל סקס אדיר . אז תנו לי לומר לכם משהו. הכוס שלהן זה משהו אחר לגמרי, הגמישות שלהן הטריפה אותי על דעתי. כשאני מזיין כמו סוס והרגלים מונחות על כתפי, רישום סימן מסחר .

הזין הלבקן שלי נראה ממש כמו דמקה בתוך החור השחור שלהן, ויצאתי ונכנסתי מתוכן אחת אחרי השניה. הזרע שלי נשפך שם כמו מים אותו לילה. ותודה לאל על כדור ויאגרה שהשאיר אותו עומד שעות ארוכות. השפתיים העבות שלהן עינגו כל סנטימטר בגופי, מכילות בפיהן את אשכי ומשחקות בי בהרמוניה מושלמת.