יעקוב בפאב

יעקוב בפאב

יעקב יצא מהפאב בשעת לילה מאוחרת, כשלזרועו נשענת בחורה מתוקה אותה הכיר באותו ערב. הוא אפילו לא שאל לשמה כי זה לא בדיוק עניין אותו. כל מה שהיה לו בראש זה שהוא חייב להיכנס איתה למיטה ולפתוח לה את הצורה. ככה הוא היה חרמן ומתודלק. הם הסתובבו ברחובות תל אביב מחפשים אחר מקום להיכנס אליו, עד שיעקב קלט בעיניו מודעה על עמוד חשמל שמפרסמת דירות דיסקרטיות להשכרה לפי שעות, רק להתקשר ולהגיע. הוא הוציא את הנייד מכיסו וחייג למספר טלפון שהופיע שם, מצידו השני של הקו ענה לו קול משועמם ולקוני שכיוון אותו לכתובת של אחת מאותן דירות דיסקרטיות עם דגש על תשלום עבור הדירה כשמגיעים למקום עוד לפני קבלת המפתח לדירה. הם הגיעו למקום, יעקב שילם והם עלו לדירה.

יעקב נעל את הדלת והעיף מבט חטוף בדירה אליה הם נכנסו, מה שראה סיפק אותו והוא התחיל לנשק את הבחורה שאיתו לאט בכל חלקי גופה תוך שהוא מוריד ממנה את בגדיה, הזין עמד לו כמו טיל, חש איך היא נוגעת בו בתחילה בהיסוס אולם לאט לאט היא הגבירה את קצב והייתה יותר ויותר בטוחה בעצמה. לפתע הוא חש את פיה על הזין שלו, היא הכניסה את הזין שלו בפעם אחת לתוך פיה, מוצצת אותו במהירות ובמיומנות, הוא הרגיש איך כל הדם בגופו מתנקז לנקודה הזאת וחש שעוד רגע הוא נופל מרגליו מרוב עונג. יעקב אחז בה בשערה, מזיז את פניה קדימה ואחורה על הזין שלו, עד שהרגיש הוא עומד לגמור, הוא תפס את פניה ודחף את הזין חזק יותר לפיה ,גומר.

היא קמה על רגליה ונכנסה לחדר הרחצה הסמוך,מתפשטת לגמרי מבגדיה, כדקה לאחר מכן שמע יעקב את זרם המים מהמקלחת ונכנס אחריה, הוא הצטרף אליה מתחת למים החמים,מרגיש את הזין שלו נעמד שוב,גופה היפה מתחכך בגופו הדרוך, היא שוב נגעה בו וליטפה אותו, ידה נעצרת על הזין הגדול והקשה שלו. היא הרימה את רגלה וכיוונה אותו פנימה בגמישות מדהימה, צועקת מהנאה כשחשה את הזין שלו חודר אליה עד הסו ביחד עם זרם של מים.

לפנות בוקר יעקב מצא את עצמו מודה על עצם קיומן של דירות דיסקרטיות אשר זמינות לכל דורש וכמעט תמיד.

הוא חזר הביתה לאשתו אשר לא חשה בהעדרו ונרדם