אקסטרה לאירועים ומסיבות

אקסטרה לאירועים ומסיבות

אני נמצא שנים בתחום הסרסרות, מנהל מכון ליווי עם כמה נערות ליווי ששמן הולך לפניהן. אני יודע שהשוק מוצף בזה, אבל אני את המחירים הגבוהים שלי גובה בלב שלם כי אני יודע מה יש לי בידיים. לא כל אחת יכולה לעבוד אצלי, ולא כל אחד יכול לבוא ולקבל אצל הבנות שלי שירותי סקס וליווי אקסטרה לאירועים ומסיבות. יש לי שש בנות, מספיק בהחלט, תודה. אחת יותר יפה מהשניה, נימוסין וקודי התנהגות של בנות החברה הגבוהה, ושכל ותחומי עניין רבים ומגוונים. טובות ואיכותיות במיטה ומחוצה לה. אני שומר עליה מכל משמר, מתפקד כבוס, אח, אבא, חבר טוב ואיש סודן. כל אחת מהן הגיעה אלי עם סיפור חיים קשה מאחוריה, ובעזרת כוח רצון ונחישות הן הצליחו להגיע ללימודים אקדמאיים ולצלוח אום בהצטיינות יתרה. גב כלכלי לא היה לאף אחת מהן והעבודה הזאת בתור נערות ליווי בהחלט נתנה להן מענה הולם לבעיה זאת. כאן הרגשתי צורך לשמור עליהן מכל משמר ומלקוחות בעייתיים. כמובן שבעקבות השקט הנפשי שקיבלו בסינון לקוחות כאלו, הן היו יותר פנויות רגשית לסקס פרוע.

ערב אחד ישבנו להנאתנו בביתי לארוחת ערב משותפת. זה היה הערב החופשי שלי, שני הבנים שלי היו אצל גרושתי, והבנות ואני הרגשנו הכי פתוח וזורם בעולם. משום מקום, ליאל התיישבה על ברכי והחלה ללקק את תנוך אוזני הימנית. עבר בי זרם והרגשתי את הזין שלי נעמד גם בלי שארצה. קפאתי לשנייה ובלי משים הרמתי את ידי וחפנתי את עכוזה. התחרמנתי ממנה כמו נער בן שש עשרה מיוחם. מהר מאד מצאתי את עצמי בתחתונים בלבד, עומד במרכז הסלון וסביבי  אותן נערות ליווי שלי מפנקות אותי מכל הכיוונים. לא ידעתי את מי לזיין קודם. הייתי מסוחרר, הן היו יפות ומושלמות יותר ממה שדמיינתי.

בעודי מזיין את ליאל ראשונה, הן גירו אחת את השנייה, מוציאות משום מקום דילדו ואביזרי סקס נוספים שנקנו מחנות כמו שופ 69. אתם לא מבינים מה עבר עלי, הכוס של ליאל היה רותח ורטוב כאילו נוצר רק בשבילי. התחת של מיטל עטף את הזין שלי כמו כפפה ליד, והמציצות שלהן שיגעו אותי לגמרי. אני לא יודע כמה פעמים גמרי אותו לילה. בבוקר כשקמתי מצאתי בביתי חבורה של נערות ישנות ערומות, הזיון הראשון של הבוקר היה עם עינב.